Opublikowany: pt, Lip 27th, 2018

Pierwszy sparing szczypiornistów Zagłębia

Piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin czeka pierwszy mecz sparingowy. Miedziowi zagrają kontrolne spotkanie z Energą MKS Kalisz.

Będzie to pierwszy z serii meczów sparingowych w ramach przygotowań do nowego sezonu. MKS Kalisz w minionych rozgrywkach rywalizował z Zagłębiem Lubin w meczach o „dziką kartę” PGNiG Superligi Mężczyzn.

Dla obu drużyn to pierwsza możliwość sprawdzenia formy na tym etapie przygotowań, a także wkomponowania do zespołów nowych zawodników, a w Zagłębiu jest ich aż pięciu. Mowa o Marku Marcinianku, Mikołaju Kupcu, Jakubie Moryniu, Macieju Tokaju i Romanie Chychykalo – Wszyscy są już zniecierpliwieni i czekają na to pierwsze spotkanie. Będzie to doskonała okazja do tego, by zobaczyć jak nasza gra na ten moment wygląda, a także możliwość zgrania się z nami nowych zawodników – mówi Krzysztof Pawlaczyk, rozgrywający Zagłębia Lubin.

Dzisiejszy mecz w Kaliszu rozpocznie się o godzinie 17:30.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..