Ostatnie dni zapisów do RCS Cup!

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia zapisów na turniej RCS Cup, który odbędzie się w Lubinie. Swój udział w rywalizacji potwierdziło już osiemnaście drużyn, które 17 lutego 2018 roku powalczą o awans do turnieju finałowego. Jak na razie na liście zgłoszonych zespołów nie ma obrońców tytułu sprzed roku – Pol-Miedź Trans.

Brak zespołu, który w zeszłym roku zdominował rozgrywki nie oznacza, że na parkiecie nie zobaczymy wyrównanej walki. Tym bardziej, że do rywalizacji zgłosiła się druga i trzecia drużyna z 2017 roku, czyli Gmina Lubin oraz KGHM O/ZG Lubin. Do grona faworytów zaliczyć trzeba także ekipę My Travel, która od kilku lat bardzo dobrze radzi sobie w rozgrywkach Playarena w Lubinie a także KS Futsal Polkowice. Pogodzić wszystkich może jednak zespół „Oni Kręcą”, którego kapitanem jest Miłosz Kudłacz, więc wszystko wskazuje na to, że w Lubinie pojawi się podobny skład do tego, który latem wygrywał II edycję zawodów Piłkarskie Niższe Ligi Cup. Tradycyjnie w RCS Cup nie zabraknie drużyn z niższych klas rozgrywkowych a wśród nich Unia Miłoradzice, Skarpa Orsk, Iskra Księginice a także dwa zespoły z Fortuny Obora.

– Zapisy do tegorocznej edycji turnieju zamykamy w najbliższą sobotę, dlatego mamy jeszcze kilka dni na zapisywanie się do turnieju. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy zbiorą drużynę do wspólnej rywalizacji. – mówi Romuald Kujawa, organizator RCS Cup.

Przypomnijmy, że każda z drużyn zgłaszająca się do rozgrywek zobowiązana jest do zapłaty wpisowego w wysokości 300,00 złotych od drużyny. Wpłaty należy dokonywać na konto Organizatora: BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO nr 13 1130 1033 0018 8163 6120 0001. Drużyna musi zapłacić wpisowe na turniej oraz przesłać organizatorowi potwierdzenie zapłaty drogą mailową do 10.02.2018 r. (do godziny 23:59). Jeśli drużyna nie dopełni tego obowiązku, straci możliwość uczestniczenia w turnieju.

Więcej informacji o zawodach udziela Romuald Kujawa, tel. 607-467-707.

Dodaj komentarz