Ostatni ligowy mecz złotek w 2021 roku

11. seria PGNiG Superligi Kobiet będzie zarazem ostatnią w tym roku. Aktualne Mistrzynie Polski w tej serii spotkań rywalizować będą o punkty w Kielcach. Środowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Suzuki Korona Handball okupuje ostatnie miejsce w tabeli i ma na swoim koncie tylko jeden punkt, wywalczony po przegranej w karnych z Młynami Stoisław Koszalin na samym początku sezonu. Miało to miejsce dokładnie w drugiej serii spotkań, a od tego czasu kielczanki już nie punktowały. Nie oznacza to wcale, że z drużyną nie trzeba się liczyć. Wręcz przeciwnie. Pokazał to między innymi ostatni mecz Korony w Kobierzycach, czy spotkanie tej drużyny w… Lubinie z Zagłębiem.

– Podejdziemy do tego meczu maksymalnie skoncentrowane. Wiemy o co gramy i idziemy wytyczoną przez siebie ścieżką. Drużyna z Kielc pomimo, iż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli potrafi być niewygodnym rywalem, o czym same mogłyśmy się już wcześniej przekonać – mówi Kinga Jakubowska, rozgrywająca Zagłębia.

Dla Miedziowych będzie to ostatni mecz ligowy w tym roku, ale Mistrzynie Polski czeka jeszcze rewanżowy mecz trzeciej rundy EHF Ligi Europejskiej odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Transmisja:https://emocje.tv/live/902/suzuki-korona-handball-kielce-mks-zaglebie-lubin

Dodaj komentarz

*

code