Ostatni domowy mecz szczypiornistek

Ostatni domowy mecz w sezonie 2020/2021 rozegrają szczypiornistki Zagłębia. Miedziowe w hali RCS podejmować będą dziś Eurobud JKS Jarosław.

Lubinianki już wcześniej zapewniły sobie mistrzostwo Polski, ale chcą wygrać wszystkie mecze do końca rozgrywek. Będzie to drugi z rzędu domowy mecz Miedziowych, wcześniej podopieczne Bożeny Karkut rozbiły w hali RCS Ruch Chorzów 40:28. Tym razem przyjdzie zmierzyć im się ekipą z Jarosławia.

Miedziowe są aktualnym mistrzem Polski. Obecnie JKS zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli – Jarosław w tym sezonie ma mecze od słabych do bardzo dobrych. To zespół, który wyjątkowo mobilizuje się na drużyny z wyższych miejsce w tabeli i pewnie przyjadą do nas i od początku będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony – mówi Bożena Karkut, trener Zagłębia Lubin.

JKS to zespół, który okupuje dolne rejony tabeli, jednak ma w swoim składzie kilka utytułowanych zawodniczek i potrafi być groźny dla każdego rywala. Piątkowy mecz w hali RCS rozpocznie się o godzinie 19:00.

Transmisja: https://zobacz.tv/pgnig-superliga-kobiet/685-mks-zaglebie-lubin-eurobud-jks-jaroslaw

Dodaj komentarz

*

code