Orlik Kcynia gościł na „Ręczna z Klasą” (FOTO)

Pierwsza w tym roku akcja „Ręczna z Klasą” odbyła się w hali Regionalnego Centrum Sportowego. Tym razem goście, adeptki piłki ręcznej przyjechały do Lubina aż z województwa kujawsko-pomorskiego, a dokładnie z Kcynia.

Właśnie tam znajduje się klub MLUKS Orlik Kcynia, w którym trenują młode adeptki szczypiorniaka, fanki Bartłomieja Jaszki i Kingi Grzyb. I to właśnie ten duet, w asyście Pauliny Piechnik, Patrycji Matieli i klubowej maskotki – Krecika, poprowadził w hali Regionalnego Centrum Sportowego zajęcia wychowania fizycznego.

Wcześniej goście zwiedzili obiekt, w tym salę konferencyjną, salę VIP oraz korty do squasha. Na końcu było zwiedzanie szatni sportowców – Hala naprawdę robi wrażenie. Chcemy podziękować wszystkim za bardzo ciepłe przyjęcie i możliwość zwiedzenia hali, a przede wszystkim wzięcia udziału w tych wyjątkowych zajęciach. Dla nas to naprawdę wielkie wydarzenie – mówi trener Bartosz Łyszczarz, trener MLUKS Orlik Kcynia.

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

Szkoły chętne do wzięcia udziału w akcji prosimy o zgłaszanie się pod adresem: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl oraz l.lemanik@zaglebie.lubin.

Dodaj komentarz

*

code