Opublikowany: sob, Lip 4th, 2020

Olimpia zwiera szeregi (WIDEO)

To będą pracowite wakacje dla zarządu i zawodniczek Olimpii Jawor. Drużyna awansowała do pierwszej ligi. To spore wyzwanie zarówno dla działaczy jak i siatkarek. W pierwszym, wakacyjnym treningu uczestniczyli kibice oraz wieloletni trener, Leszek Chrzanowski.

Przed trenerem Radosławem Pokrywą dużo ważnych decyzji. Trwa selekcja pierwszego składu. Chętnych do gry jest sporo, a zawodniczki reprezentują wysoki poziom, determinację i zaangażowanie w życie Klubu. Nic dziwnego, że z pomocą przyszedł trener-senior Leszek Chrzanowski, który na swoim koncie ma doświadczenie w prowadzeniu ligowych spotkań siatkarskich. Jednak nie o wyniki martwią się działacze. Kłopoty mogą się pojawić, gdy sukcesy sportowe nie będą iść w parze z dofinansowaniem Klubu. Tak bywało już w przeszłości. Z pomocą przyszła gmina, swoje wsparcie zadeklarowało już kilka lokalnych firm. Kciuki trzymają kibice, którzy chętnie i licznie towarzyszą siatkarkom także na treningach. Lista sponsorów cały czas otwarta.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..