Noworoczny Turniej Sparingowy z udziałem Boks Lubin

W klubie Old School Boxing GYM w Legnicy odbył się duży turniej sparingowy, w którym udział wzięły ekipy z Głogowa, Kolska, Wałbrzycha, Dzierżoniowa, a także z Lubina.

Nasze miasto reprezentowało Stowarzyszenie Boks Lubin z kadrą: Martyna Sienkiewicz (debiutantka), Adam Kordyka (debiutant), Jakub Rajczewski, Patryk Lachowicz, Hubert Cieleń, Konrad Nanowski, a także Łukasz Witoński (senior), który przyszedł do klubu Boks Lubin od trenera Marka Węgierskiego. Należy również podkreślić, iż swój sędziowski debiut miał trener Boks Lubin – Filip Szarkowicz.

Jako trenerzy z Lubina pojechali Zbigniew Siwak i Janusz Zarenkiewicz. Szkoleniowcy podkreślają, że sparingi były bardzo udane i owocne. – Frekwencja była niesamowita. Bardzo dobra organizacja Old School Boxing GYM. Dziękujemy za takie przyjęcie i możliwość wystąpienia podczas turnieju sparingowego – podkreśla Zbigniew Siwak.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, a także bezcenne doświadczenie. Dla lubinian było to dobre przetarcie przed obozem sportowym z Warszawsko-Mazowieckim Okręgowym Związkiem Bokserskim, który odbędzie się w dniach 4-13 lutego w Gródku nad Dunajcem.

Stowarzyszenie Boks Lubin pragnie przypomnieć, iż tradycyjnie przez cały okres ferii zimowych (tj. w dni robocze od 31 stycznia do 13 lutego 2022 r.) zaprasza na sportowe zajęcia, codziennie od godziny 11.00 na parkiecie sali przy ul. Składowej 1. „Ferie z Boks Lubin” przewidziane są dla osób w każdym wieku.

Fot. Stowarzyszenie Boks Lubin

Dodaj komentarz