Nowa formuła PNL Cup! Ruszają zapisy!

Znamy już termin, w którym odbędzie się czwarta edycja turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup. Podobnie jak w poprzednich latach, będzie to przedostatni weekend lipca. Nowością jest fakt, że rywalizacja po raz pierwszy odbędzie się w dwóch miejscowościach. Obok Lubina będzie to także Chocianów.

Tegoroczna edycja odbędzie się w weekend 20-21 lipca 2019 roku. Podobnie jak przed rokiem, w sobotę rozgrywana będzie faza grupowa, zaś w niedzielę faza pucharowa. W związku z dużym zainteresowaniem, tym razem pierwszy dzień rywalizacji będzie rozgrywany nie tylko w Lubinie, ale także w Chocianowie.

– Od wielu miesięcy prowadziliśmy rozmowy dotyczące organizacji tegorocznej edycji turnieju. Ostatecznie wspólnie postanowiliśmy zrobić krok do przodu, jednak nie aż tak duży jak zapowiadaliśmy na poprzedniej edycji – mówi Adam Michalik, główny organizator PNL Cup.

Czwarta edycja turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup zaplanowana została dla 64 zespołów, które pierwszego dnia zawodów zostaną podzielone na szesnaście grup. Do kolejnej fazy awansują zwycięzcy poszczególnych rywalizacji, co pozwoli na rozpoczęcie fazy pucharowej od meczów 1/8 finału. Ta odbędzie się tradycyjnie w Lubinie.

– W poprzednich edycjach sporym bólem głowy był brak połączeń kolejowych do Lubina, od czerwca się to zmienia, ponieważ do „stolicy Piłkarskich Niższych Lig” będzie można dostać się już Kolejami Dolnośląskimi. W związku z tym liczymy, że do zawodów zgłosi się jeszcze więcej drużyn spoza naszego regionu. Atutem Chocianowa w walce o współorganizację zawodów była bezpłatna komunikacja, która od jakiegoś czasu łączy go z Lubinem – dodaje Radosław Salamon, drugi z organizatorów turnieju.

Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla pierwszy piętnastu drużyn, które zgłoszą swój udział w turnieju. Dla tych zespołów koszt wpisowego wynosi 200 złotych. Później opłata wpisowa wzrośnie do kwoty 350 złotych.

Więcej informacji o zawodach można uzyskać pod numerem: 729-978-710 oraz mailowo pnl@tvregionalna.pl. Drużyny, które będą chciały otrzymać fakturę za udział proszone są o uprzedni kontakt pod wyżej wymienionymi danymi.

Dane do wpłaty wpisowe:

Stowarzyszenie JEDEN LUBIN
59-300 Lubin, ul. Pawia 35/5
NR KONTA: 17 1600 1462 1838 7424 4000 0001

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..