Nocny turniej squasha z dobrą frekwencją

Za nami Turniej Nocny w squasha, który rozgrywany był na kortach w Hali Widowiskowo – Sportowej. Była to pierwsza tego typu impreza, na której pojawiło się kilkunastu zawodników. Liczył się nie tylko dobry wynik, lecz również świetna zabawa i miła atmosfera.

Zwycięzcą został Łukasz Szkuta, który w finale 3:0 wygrał z Piotrem Bąkałą, natomiast w meczu o trzecie miejsce Piotr Matuszak wygrał z Piotrem Giburem i to on zdobył nagrodę przypisaną najniższemu ze stopni podium. Zwycięzca oprócz okazałego pucharu otrzymał również karnet na squasha na miesiąc styczeń bez limitu, natomiast zawodnicy z drugiej i trzeciej pozycji wykorzystają vouchery w sieci sklepów sportowych, które są partnerem technicznym kortów RCS.

Trzeba jeszcze dodać, że puchar dla zwycięzcy ma charakter przechodniego, a więc podczas kolejnego turnieju, który odbędzie się w marcu 2018, ponownie będziemy grać o wspomniane trofeum, natomiast zawodnik otrzyma go na własność dopiero po trzykrotnym zwycięstwie w imprezie.

Finałowe pojedynki poprzedziło kilkadziesiąt spotkań, które odbywały się systemem pucharowym. Przegrani na danym etapie nie kończyli rozgrywek. Każdy rozgrywał mecze do końca turnieju, aby ustalić ostateczną tabelę i uplasować się na jak najlepszej pozycji. Rozgrywki trwały do późnych godzin nocnych, ale mimo zmęczenia zawodnicy znaleźli chwilę na integracyjne spotkanie po zakończeniu turnieju.

Kolejny turniej już w marcu 2018r. i RCS już w tym momencie na niego serdecznie zaprasza.