Opublikowany: wt, Sie 4th, 2020

Niedźwiedź nowym trenerem Górnika

Janusz Niedźwiedź poprowadzi zielono-czarnych w sezonie 2020/2021. Nowy szkoleniowiec podpisał z Górnikiem Polkowice roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

Niedźwiedź swoją przygodę z futbolem rozpoczynał jako piłkarz w Błękitnych Barwice. Następnie występował w Amice Wronki, z którą wywalczył Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych (1998). Przez wiele lat był młodzieżowym reprezentantem Polski od U-14 do U-19.

Janusz Niedźwiedź pracę trenerską rozpoczął w wieku 30 lat. Jako młody szkoleniowiec prowadził już m.in.: drugoligową Jarotę Jarocin i Radomiaka Radom. Do marca 2020 był szkoleniowcem Stali Rzeszów, z którą w sezonie 2018/2019 awansował do II ligi.

Niedźwiedź na swoim koncie ma również kilka bardzo ciekawych staży trenerskich. Szkolił się m.in. w Panathinaikos Ateny, Fiorentinie czy VFL Wolfsburg. Obecnie 38-letni trener przez najbliższy sezon będzie prowadził piłkarzy Górnika Polkowice.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..