Opublikowany: wt, Lut 11th, 2020

Muzyczna podróż do Italii (FOTO)

Po światowej wędrówce po największych scenach do jaworskiego teatru zawitał tenor Krystian Krzeszowiak w towarzystwie żony, sopranistki Natalii Rubiś. Publiczność długo oczekiwała na to spotkanie, ale też i śpiewające małżeństwo stęskniło się za Jaworem – rodzinnym miastem wybitnie utalentowanego tenora.

Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane w zaledwie kilkanaście godzin, jeszcze miesiąc temu. Organizatorzy zgodzili się na zwiększenie liczby miejsc i nikt nie narzekał, że musiał siedzieć na rozkładanym krzesełku w przejściu. Rekompensatą była bez wątpienia muzyczna uczta – śródziemnomorska podróż, w którą przenieśli widzów bohaterowie poniedziałkowego wieczoru. Na widowni nie zabrakło przyjaciół i znajomych Krystiana Krzeszowiaka. Licznie przybyli jego koledzy z jaworskiego liceum, a sąsiedzi ze łzami w oczach oklaskiwali artystów.

– To wyjątkowa publiczność. Także wyjątkowe miejsce, bo właśnie na tej scenie debiutowałem kilkanaście lat temu – wspomina Krzeszowiak.

Wtedy – choć wszyscy mu dopingowali – chyba niewielu wierzyło, że lada moment młody jaworzanin wystąpi w La Scali, Covent Garden czy Carnegie Hall. Sukcesy zaczęły mnożyć się przez dwa, kiedy Krystian poznał Natalię. Razem stworzyli doskonały duet – tenora i sopranistki, którego owocem stała się płyta pod jednoznacznie brzmiącym tytułem „Kochaj mnie”.

Nieczęsto się zdarza, żeby artyści poświęcili niemalże godzinę na autografy i dedykacje, a tak było po koncercie w Jaworze. Jakie plany na przyszłość snuje rozśpiewane małżeństwo, czym po raz kolejny uraczy publiczność? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można usłyszeć już wkrótce w programie ”Gość dnia” na antenie TV Regionalna.pl.

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..