Opublikowany: wt, Cze 4th, 2019

Milojević: Lubin to mój drugi dom

Już w czwartek w hali RCS w Lubinie dojdzie do rewanżowego meczu eliminacji mistrzostw świata piłkarek ręcznych. Na parkiecie zobaczymy m.in. dwie zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin, Małgorzatę Buklarewicz i Serbkę Jovanę Milojević.

W pierwszej odsłonie kwalifikacyjnego dwumeczu o awans do mistrzostw świata w Japonii reprezentacja Polski przegrała w Zrenjaninie z Serbią 19:33 – Atmosfera w naszej drużynie jest bardzo dobra. Wykonałyśmy plan, jaki założyłyśmy sobie przed meczem i praktycznie wszystko udało się zrealizować. Nie myślimy jednak, co było w pierwszym meczu w Serbii, bo przed nami jeszcze drugi mecz w Lubinie i będzie on jeszcze ważniejszy. Bardzo zależy nam na tym, by awansować na mistrzostwa świata i zrobimy wszystko, żeby tak się stało – mówi obrotowa reprezentacji Serbii.

Rewanżowe spotkanie eliminacyjne odbędzie się w czwartek 6 czerwca o godzinie 19:00 – Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być częścią mojej reprezentacji i grać dla swojego kraju. Cieszę się również, że będę miała okazję zagrać na hali w Lubinie, gdzie na co dzień reprezentuję swój klub – Metraco Zagłębia. Lubin to mój drugi dom i wierzę, że kibice stworzą tam piękną, niezapomnianą atmosferę – dodaje zawodniczka Miedziowych.

Bilety można również nabyć poprzez sprzedaż internetową na eventim.pl.

Bilety dla grup zorganizowanych (min. 10 osób) w cenie 15 zł od osoby można zamawiać pod adresem: b2b@eventim.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..