Opublikowany: pon, Lip 8th, 2019

Miedziowy klub zaprasza kibiców na prezentację!

Klub KGHM Zagłębia Lubin zachęca kibiców do wzięcia udziału w prezentacji pierwszej drużyny przed startem sezonu 2019/2020. Impreza odbędzie się w sobotę 13 lipca na Stadionie Zagłębia i obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

Już od godziny 10.00 na boisku numer 6 będzie rozgrywał się turniej piłkarski dla Fanclubów. W samo południe największe atrakcje dotyczyć będą najmłodszej części lubińskich kibiców. Wizyta Krecika, zabawa na dmuchańcach, kreatywne animacje, zdjęcia w fotobudce i przepyszne jedzenie z foodtracków – to wszystko już od godziny 12.00.

O godzinie 15.00 zostanie rozegrany ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020. Przeciwnikiem „Miedziowych” będzie rywal zza miedzy – Miedź Legnica. Spotkanie zostanie rozegrane na głównej płycie Stadionu Zagłębia, a zaraz po zakończeniu rozpocznie się prezentacja pierwszej drużyny. Oczywiście nie zabraknie czasu na to, by porozmawiać z piłkarzami lub zebrać od nich autografy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..