#MiedziowiWPogotowiu

Przedstawiciele klubu piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A. oraz Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie po raz kolejny odwiedzili lubińskich ratowników medycznych, dostarczając do bazy pogotowia posiłki, w postaci przepysznych hamburgerów.

#MiedziowiWPogotowiu to akcja zainicjowana przez klub piłki ręcznej, która ma celu podziękować tym, którzy pracują na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19. W bazie pogotowia pojawili się Marcel Sroczyk i Emilia Galińska z MKS Zagłębie Lubin S.A. oraz Romuald Kujawa z Regionalnego Centrum Sportowego  – Jesteśmy z wizytą u ratowników medycznych po raz czwarty od początku pandemii. Cieszymy się, że chociaż w takim stopniu możemy podziękować tym którzy tak dzielnie walczą w tych trudnych dla nas wszystkich czasach – mówi Marcel Sroczyk, skrzydłowy Zagłębia Lubin i reprezentacji Polski.

Działanie razem to niepowtarzalna, najmocniejsza i wielka siła – i z tego założenia wyszli szczypiorniści, którzy w ramach akcji #MiedziowiWPogotowiu jeszcze nieraz odwiedzą lubińskich medyków – Dziękujemy bardzo za pamięć i podziękowania. Ostatnio mamy dużo pracy, ciężkiej pracy i takie gesty bardzo nas cieszą. Dużo jest wyjazdów karetek, długo też przebywamy w tych specjalnych kombinezonach, żeby przekazać pacjenta na SOR. Na pewno jest to długa i ciężka praca, tym bardziej w ostatnich dniach i tygodniach. Dlatego wciąż prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad, które zatrzymują rozprzestrzenianie się koronawirusa. Dbajmy o siebie, często myjmy ręce, nośmy maseczki i zachowujmy dystans – mówi Hanna Słomka, kierownik lubińskiego oddziału Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.

Dodaj komentarz

*

code