Opublikowany: wt, Maj 9th, 2017

Miedziowi kontra Meblarze

2016.11.20 Lubin Pilka reczna PGNiG Superliga sezon 2016/2017 MKS Zaglebie Lubin - Meble Wojcik Elblag N/Z Mateusz Wolski Foto Pawel Andrachiewicz / Foto Andrus

Meble Wójcik Elbląg będą rywalem piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin w 3. kolejce Pucharu PGNiG Superligi. Spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 18:00 w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Na parkiecie zobaczymy czwartą i pierwszą drużynę Grupy Suzuki. Beniaminek z Elbląga w dwóch spotkaniach odniósł dwa zwycięstwa. Lubinianie zanotowali wygraną na własnym parkiecie z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski i wyjazdową przegraną z KPR-em Legionowo.

W rundzie zasadniczej podopieczni Pawła Nocha i Adriana Anuszewskiego wygrali z Meblarzami dwukrotnie i to odnosząc pewne zwycięstwa. w Lubinie Zagłębie wygrało 29:19, w Elblągu 33:29 – Wychodząc jutro na parkiet będziemy chcieli podtrzymać passę zwycięstw z zespołem z Elbląga i pokazać, że jesteśmy lepszą drużyną. Mając na uwadze dyspozycję Meblarzy w ostatnich spotkaniach szykuje się ciekawe spotkanie. Zapraszam kibiców na mecz i zapewniam, że jesteśmy zdeterminowani, aby zgarnąć pełną pulę – mówi Jan Czuwara, skrzydłowy Zagłębia Lubin.

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/718

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..