Miedziowe w złocie!

Cóż to był za mecz! Nasze zawodniczki pokazały prawdziwą moc i po raz czwarty w sezonie pokonały Perłę Lublin. Tym razem różnicą dziesięciu bramek!

Zagłębie już na początku miesiąca zapewniło sobie mistrzowski tytuł, ale do końca pokazywały swoją moc. Za plecami Miedziowych trwała zażarta walka o srebrny medal, który ostatecznie powędrował do Kobierzyc. Lubinianki nie oglądały się za siebie i rozgromiły swoje odwieczne rywalki, wygrywając czwartą „Świętą Wojnę” w obecnym sezonie!

Wyrównana była tylko pierwsza część spotkania, choć i tak ze wskazaniem na Miedziowe, które prowadziły różnicą 1-2 bramek. W drugiej części spotkania Zagłębie wrzuciło piąty bieg i szybko zaczęło budować swoją przewagę. Bardzo dobra obrona, Monika Maliczkiewicz w bramce, skuteczne kontry – to wszystko sprawiło, że z minuty na minutę lubinianki pozbawiały swoje rywalki szans na zwycięstwo.

MKS Perła Lublin – MKS Zagłębie Lubin 20:30 (11:12)

MKS Perła: Razum, Gawlik, Wdowiak – Balsam 6, Szarawaga, Więckowska, Gęga, Królikowska, Tatar, Nocuń 3, Anastacio 4, Nosek, Gadzina, Rosiak 4, Achruk.

MKS Zagłębie: Maliczkiewicz, Wąż, Drzemicka – Stanisławczyk, Grzyb 1, Hartman, Górna 4, Drabik, Galińska 5, Zawistowska 4, Kochaniak 2, Matieli 4, Noga, Świerżewska 8, Milojević 2.

Dodaj komentarz