Miedź i Chrobry zagrają wcześniej

stadion_legnica_gospodarzeDepartament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej zmienił godzinę rozpoczęcia spotkań ostatniej kolejki Nice I Ligi. To ważna wiadomość, szczególnie dla fanów legnickiego klubu, który wciąż wierzy w awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Nie o godz. 15, jak pierwotnie zaplanowano, a o 12.30 na boiska w całym kraju wybiegną w niedzielę, 4 czerwca, zawodnicy I-ligowych klubów. Przypomnijmy, że 34., ostatnia kolejka rozgrywek zaplecza ekstraklasy będzie trwać równocześnie w Sosnowcu, Mielcu, Legnicy, Puławach, Bielsku-Białej, Pruszkowie, Katowicach, Olsztynie i Chojnicach. Z kim zmierzą się drużyny z naszego regionu? Chrobry Głogów powalczy o punkty na wyjeździe z Chojniczanką, a Miedź podejmie lidera i jedyną ekipę, która jest pewna promocji – Sandecję Nowy Sącz.

W Głogowie kibice na pierwszy gwizdek wyczekują ze spokojem. Podopieczni Ireneusza Mamrota są pewni utrzymania, a do miejsca gwarantującego awans tracą aż 13 punktów. Stawką meczu będzie zatem wyłącznie dobre samopoczucie przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu 2017/18. Inaczej jest nad Kaczawą, gdzie fani wciąż trzymają kciuki za awans swoich ulubieńców. Rywalem Miedzi będzie Sandecja, która gra już wyłącznie o powiększenie dorobku punktowego. Aby zachować nadzieję, gracze Ryszarda Tarasiewicza muszą wygrać i liczyć na korzystne rezultaty starć swoich rywali: Zagłębia z GKS-em Tychy, Górnika Zabrze z Wisłą Puławy i… Chojniczanki z Chrobrym.

Dodaj komentarz