MFG3: Święto sportów walki już za kilka dni

Federacja Muszyński Fight Group przygotowała dla kibiców mocną kartę walk. W octagonie zobaczymy przede wszystkim wojowników z naszego regionu jak Mateusz Janur, Krystian Stankiewicz, Ewa Kauch czy Marcin Niciński. Należy podkreślić, że będzie to wydarzenie rangi międzynarodowej, gdyż rywale miejscowych zawodników przyjadą do Lubina także z zagranicy.
Fot. Marlena Bielecka

Przed nami wiele wspaniałych pojedynków, jak ten, który okrzyknięty jest mianem walki wieczoru między wojownikiem Pepe MMA i Armii Polkowice – Mateuszem Janurem a byłym mistrzem Gladiator Areny i PLMMA w wadze półśredniej – Kamilem Szymuszowskim.

Kibice kickboxingu na pewno liczą na mocne starcie, które bez wątpienia zapewni im reprezentant Prych Team Legnica/Polkon Fight – Krzysztof Górski i Patryk Kłak już trzeci raz wystąpi w oktagonie MFG. W K1, a więc nieco innej formule kickboxingu zobaczymy starcie wojownika Armii Polkowice Fabio Di Lalla z pochodzącym z Lublina Jakubem Kwaśniewskim. Sporą dawkę emocji na pewno zapewni konfrontacja Marcina Nicińskiego reprezentanta Polkowic z Szymonem Obroślakiem, uczestnikiem gal MFC czy HFO.

Jeszcze do niedawna nie miała swojej rywalki, ale w końcu udało się sfinalizować ten pojedynek i oto w MFG3 zobaczymy mistrzynię Polski w kickboxingu full contact – Ewę Kauch, która skrzyżuje rękawice z wojowniczką z jaworskiego Vorenusa – Weroniką Jastrzębską.

Przedstawiliśmy tylko kilka z wielu walk, jakie czekają nas już 19 marca w Hali RCS. Start imprezy o godzinie 19.00.

Dla naszego miasta to kolejne wielkie wydarzenie w sportach walki, które po galach FEN „Cuprum Heroes” czy tej organizowanej przez grupy Tymex Boxing Promotion i Global Boxing będzie znakomitą okazją do promocji MMA czy kickboxingu. Dla samych uczestników to oczywiście możliwość pokazania swoich umiejętności. Podkreślmy, że gospodarzami są wojownicy z naszego regionu, a ich rywale to goście także z zagranicy, w tym z Ukrainy czy Węgier.

Oficjalne ważenie zawodników odbędzie się w najbliższy piątek tj. 18 marca o godzinie 11.00, natomiast o godzinie 17.00, tego samego dnia, wojowników będzie można spotkać w lubińskiej galerii przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 20.

Link do zakupu biletów: kupbilet
Link do wydarzenia: enets

Dodaj komentarz

*

code