Opublikowany: sob, Lut 24th, 2018

Metraco Zagłębie zagra z Ruchem

KPR Ruch Chorzów będzie rywalem Metraco Zagłębia Lubin w 20. kolejce PGNiG Superligi Kobiet. podejmą rywalki w hali RCS-u w niedzielę o godzinie 16:00.

Różnica w dorobku obu drużyn jest ogromna. Metraco Zagłębie Lubin zgromadziło 44 punkty, KPR Ruch Chorzów 10. W ligowej tabeli miedziowe zajmują drugie, niebieskie dziesiąte miejsce. To lubinianki wystąpią w roli murowanych faworytek, jednak od początku muszą wyjść na parkiet maksymalnie skoncentrowane. Zagłębie goni prowadzącą Perłę Lublin, ale i musi uciekać grupie pościgowej wśród której są drużyny z Koszalina, Elbląga i Gdyni.

Miedziowe wygrały w ostatniej kolejce bardzo pewnie z Piotrcovią Piotrków Trybunalski, Ruch przegrał wysoko z Energą AZS Koszalin. Niebieskie na zwycięstwo czekają od pięciu spotkań. Ostatnio z wygranej chorzowianki cieszyły się 20 stycznia, pokonując na wyjeździe KPR Jelenia Góra.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..