Opublikowany: czw, Lut 14th, 2019

Metraco Zagłębie z Perłą o finał!

Poznaliśmy półfinałowe pary PGNiG Pucharu Polski kobiet. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Lubinie, gdzie Metraco Zagłębie podejmie MKS Perłę Lublin. Losowanie odbyło się w siedzibie ZPRP.

Spotkanie półfinałowe pomiędzy zespołami z Lubina i Lublina zostanie rozegrane 27 marca w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Zgodnie z regulaminem rozgrywek w przypadku drużyn z tej samej klasy rozgrywek gospodarz został ustalony w wyniku losowania. Nie było rozstawienia. Do finału awansują zwycięzcy spotkań półfinałowych. Finał zostanie rozegrany 18 maja.

Skład drugiej pary tej fazy poznamy 27 lutego. Tego dnia KPR Gminy Kobierzyce zmierzy się w zaległym ćwierćfinale z Energą AZS Koszalin. Zwycięzca meczu awansuje do najlepszej czwórki drużyn. W półfinale zagra na wyjeździe ze SPR Pogonią Szczecin.

Zaległy mecz 1/4 finału (27.02.2019):

PK/19: KPR Gminy Kobierzyce – Energa AZS Koszalin

Terminarz  rozgrywek 1/2 finału PGNiG Pucharu Polski Kobiet w sezonie 2018/2019 (27.03.2019):

PK/20: SPR Pogoń Szczecin – zwyc. meczu PK/19 KPR Gminy Kobierzyce – Energa AZS Koszalin

PK/21: Metraco Zagłębie Lubin – MKS perła Lublin

finał – 18.05.2019 r.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..