Opublikowany: pon, Cze 3rd, 2019

Medale LKT (FOTO)

Zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do wywalczyli osiem medali podczas rozegranych w Rybniku mistrzostw Polski seniorów.

W zawodach kończących pierwszą cześć sezonu medale dla Legnicy wywalczyli:             Maciej Żuk – złoty medal w konkurencji układów oraz brązowy w walkach do 70 kg, Wioletta Hanisch – złoty medal w walkach pow. 75 kg, Maciej Blicharski – srebrny medal w walkach do 85 kg, Kamila Kolanowska – srebrny medal w walkach do 75 kg, Magdalena Kisiel – brązowy w walkach do 56 kg, Marcin Blicharski – brązowy medal w walkach do 78 kg, Drużyna Męska – brązowy medal w układach drużynowych.

Mistrzostwa w Rybniku były ostatnim startem zawodników LKT Legnica przed wakacyjną przerwą. W najbliższych tygodniach ogłoszony zostanie skład Reprezentacji Polski na XXXIV Mistrzostwa Europy w Taekwon-do, które w dniach 10 – 13 października rozegrane zostaną w stolicy Bośni i Hercegowiny, Sarajewie. Ponownie w składzie kadry nie zabraknie zawodników z Legnicy.

Legnicki Klub Taekwon-do kończy pierwszą część sezonu krajowego z dorobkiem aż 18 medali mistrzostw Polski w trzech kategoriach wiekowych oraz 131 punktów w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..