Mecz Siódemki pod kontrolą

Siódemka Miedź Huras Legnica wygrała 36:27 z Trójką Nowa Sól w meczu 7. kolejki grupy B I ligi. Legnicka drużyna z kompletem siedmiu zwycięstw przewodzi w tabeli!

Trójka Nowa Sól w tym sezonie spisuje się nadspodziewanie dobrze, szczególnie we własnej hali, w której jest wspomagana głośnym dopingiem publiczności. W sobotni wieczór przekonaliśmy się, że o wygraną na tym terenie faktycznie nie jest łatwo. Choć końcowy wynik może tego nie pokazuje, to gospodarze poprzeczkę zawiesili naprawdę wysoko.

Zwycięstwo w Nowej Soli umocniło legniczan na pierwszym miejscu w tabeli I ligi. Za dwa tygodnie (19 listopada) zagramy w Legnicy z Realem Astromal Leszno.

TRÓJKA NOWA SÓL – SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS LEGNICA 27:36 (15:16)

TRÓJKA: Rapiejko, Gąsior – Florczak 8, Stelmasik, Orliński 2, Kowalski 2, Jaskółka, Lisiewicz 1, Janecki, Paszkiewicz 2, Hajnysz 7 (3), Karp 1, Chomenko 3, Brychcy 1, Dymkowski 1. Karne: 4/3. Kary: 6 min.

SIÓDEMKA: Mazur, Stachurski, Kapela – Kochlewski, Pacek, Przybylak 7, Czarnecki 5 (1), Kuliński 4, Nowosielski 4, Kruszelnicki 6 (1), Klimaszewski 1, Stańko, Słowikowski, Łukawski 4, Grozdek 4, Pacuła 1. Karne: 2/1. Kary: 8 min.

Dodaj komentarz