Opublikowany: pon, Maj 25th, 2020

Marcelo Fronckowiak dalej trenerem Lisów

Grafika Cuprum Lubin

Informacje kadrowe dotyczące sezonu 2019/2020 rozgrywek PlusLigi zaczynamy od trenera. Na czele sztabu Cuprum Lubin bez zmian, ponieważ dwuletni kontrakt  Marcelo Fronckowiaka sprawia, że i w zbliżającym się sezonie to właśnie on poprowadzi drużynę „Miedziowych Lisów”.

– Oprócz podpisanego kontraktu mam jeszcze poczucie, że chcę zbudować w Lubinie coś ważnego. Bardzo szanuję to, co robimy w Cuprum. Świetnie czuję się w PlusLidze i chciałbym też, żebyśmy osiągnęli lepszy rezultat. Dwa lata z rządu jesteśmy w stanie grać dobrą siatkówkę, ale gramy falami, nieregularnie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy groźniejsi i powalczymy o lepszy wynik na koniec.” – mówił I trener naszej drużyny. – Nie chcę jeszcze rozmawiać o celach. Rok wcześniej nałożyłem dużo presji na siebie, a także jako klub chcieliśmy zagrać w fazie play-off. To jasne, że nie mamy tak dużego budżetu jak te wielkie kluby, ale jestem pewien, że jeśli będziemy dobrze trenować, to sprawimy kilka niespodzianek. Niewiele nam zabrakło w tym sezonie, więc dlaczego miałoby się nam nie udać w przyszłym? – dodaje.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Polską Ligę Siatkówki pierwsza kolejka sezonu 2019/2020 rozgrywek PlusLigi jest planowana na drugi weekend września 2020 r.  Przygotowania do sezonu Cuprum Lubin rozpocznie w połowie lipca.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..