Mączka: Będziemy faworytem

Już w sobotę wraca PGNiG Superliga Kobiet. Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin na inaugurację sezonu podejmować będą derbowego rywala, KPR Jelenia Góra. Sobotnie spotkanie w hali RCS rozpocznie się o godzinie 17:00.

– Będziemy faworytem tego meczu, jednak nie możemy lekceważyć żadnego przeciwnika. Podejdziemy do tego meczu, jak do każdego innego – na pewno przygotujemy się do niego doskonale. Wiemy jak gra KPR i zrobimy wszystko, aby wygrać pierwszy mecz – mówi Małgorzata Mączka.

– Przed nami inauguracja i pierwszy mecz z Jelenią Górą. Po takim okresie przygotowań i szeregu meczów sparingowych zespół z pewnością nie może się doczekać pierwszego starcia o stawkę. Ten tydzień upłynie nam pod znakiem mikrocyklu startowego i wyczekiwania inauguracyjnego meczu.  Nigdy nie oceniam zespołów na początku sezonu, wtedy każdy ma czystą kartę. Wiemy, że Jelenia Góra zawsze bardzo ambicjonalnie do tych spotkań z nami i próbuje dać z siebie więcej niż zawsze – ocenia Bożena Karkut, szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

 

Dodaj komentarz