REGION. Zawodnicy Playarena na Mundialu?

3306_292613809_kia 1

Przed kolejną szansą na pokazanie się staną zawodnicy Ligi Nike Playarena, którzy wszystko na to wskazuje w dniach 24-25 maja udadzą się do Warszawy na wyjątkowy turniej piłkarski „Kia Champ Into the Arena”, którego stawką jest wyjazd do Brazylii na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej FIFA 2014. Zawody przeznaczone są jedynie dla amatorskich drużyn, dlatego szansa na obejrzenie z bliska piłkarskiego mundialu jest bardzo duża.

W dniach 24-25 maja na terenie OSiR Ursus w Warszawie odbędzie się wyjątkowy turniej „Kia Champ Into the Arena”, którego organizatorem jest oficjalny partner FIFA – firma Kia Motors. W zawodach mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, niezrzeszone w klubach piłkarskich Ekstraklasy, I, II i III ligi. Główną nagrodą w imprezie jest wyjazd zwycięskiego zespołu na finał światowy turnieju oraz tegoroczny mundial w Brazylii. Informacje na temat tego, jak zgłosić się do eventu znajdziecie pod adresem : http://playarena.pl/turniej_kia

– Nad wyjazdem do Warszawy bardzo mocno zastanawiają się przede wszystkim pierwszoligowy Monar Team Lubin i Czosnki oraz trzecioligowy FLASH Team. Liczymy na to, że zawodnikom z lokalnej ligi uda się zwyciężyć w Warszawie, dzięki czemu nasze miasto będzie miało poniekąd swojego reprezentanta na Mistrzostwach Świata w Brazylii – mówi Bartosz Sawicki, Ambasador Playarena w Lubinie.

Drużyna, która go wygra, pojedzie na finał światowy do Brazylii, gdzie oprócz tego, że zmierzy się z ekipami z innych krajów, będzie miała okazję obejrzeć brazylijski mundial na żywo. W zawodach będą mogły wziąć udział maksymalnie 64 sześcioosobowe zespoły, które w pierwszy dzień imprezy powalczą w testach piłkarskich o awans do grona 32 najlepszych drużyn, a w drugi dzień zmierzą się w turnieju finałowym o przepustkę na wyjazd do Brazylii.

Dodaj komentarz