LUBIN. Zagłębie zagra z Pogonią

karkut

W meczu 19. kolejki PGNiG Superligi piłkarek ręcznych KGHM Metraco Zagłębie Lubin zmierzy się na własnym parkiecie z Pogonią Baltica Szczecin.

Pierwsze w tabeli KGHM Metraco Zagłębie Lubin podejmować będzie zajmującą czwarte miejsce Pogoń Baltica Szczecin. Podopieczne Bożeny Karkut potrzebują punktów, aby utrzymać się na pierwszym miejscu przed fazą play-off. Szczecinianki, które prezentują się bardzo dobrze chcą przystąpić do decydującej fazy rozgrywek z jak najwyższego miejsce, realnie patrząc przynajmniej czwartego.

Podopieczne Bożeny Karkut są w gazie. Miedziowe awansowały do Final Four Pucharu Polski, a wcześniej w meczach ligowych odprawiły z kwitkiem bezpośrednich rywali w walce o fotel lidera – Vistal Gdynia i MKS Selgros Lublin. Lubinianki ostatni mecz przegrały w ubiegłym roku, dokładnie 16 listopada w Elblągu.

Po drugiej strony barykady stanie zespół, który również długo nie zaznał goryczy porażki. Ostatni mecz szczecinianki przegrały… 16 listopada, kiedy uległy na własnym parkiecie MKS-owi Selgros Lublin.

KGHM Metraco Zagłębie Lubin – SPR Pogoń Baltica Szczecin

22.02 (sobota) godz. 17:00

Dodaj komentarz