LUBIN. Zagłębie podejmie Wybrzeże

zlW sobotę o godzinie 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie Zagłębie podejmować będzie w ramach 13.kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn beniaminka tych rozgrywek, Wybrzeże Gdańsk. 

Po ostatnim meczu podopieczni Jerzego Szafrańca są mocno zmotywowani, aby udowodnić swoim fanom, że nie zapomnieli jak gra się w piłkę ręczną. Derbowe spotkanie z Chrobrym Głogów kompletnie nie wyszło szczypiornistom z Lubina. Tym razem ma być inaczej! Do hali RCS-u przyjeżdża beniaminek rozgrywek, Wybrzeże Gdańsk. Faworytem meczu niewątpliwie są gospodarze. Na 17 ostatnich meczów pomiędzy oboma zespołami, Zagłębie wygrało aż 11 razy!

Zmotywowani vs. osłabieni

Po ostatnim gwizdku w meczu z Chrobrym zawodnicy prowadzeni przez Jerzego Szafrańca byli mocno załamani. Pomimo dużego zainteresowania na trybunach w lubińskiej hali, kibice musieli udać się do domu mocno rozgoryczeni postawą miedziowych. Teraz ma być zupełnie inaczej. Faworytem spotkania jest Zagłębie i fani nie wyobrażają sobie innego rezultatu niż wygrana. Lubinianie w przypadku wygranej mogą awansować w tabeli na 7.miejsce. Dodatkowym aspektem przemawiającym za Zagłębiem jest fakt, że goście udali się do Lubina bez Marcina Lijewskiego oraz Krzysztofa Jasowicza. Były reprezentant Polski ma poobijane żebra, a Jasowicz złamał kość śródstopia.

Bilety za 5PLN!

Przypominamy o trwającej promocji na bilety – przynosząc tabliczkę czekolady bądź inne słodycze można kupić bilet na Wybrzeże za 5 PLN! Promocja aktywna w recepcji Squasha na nowej hali (czynne codziennie od 10 do 22) oraz w kasach biletowych przed meczem. Kasy biletowe zostaną otwarte 2 godziny przed meczem. Słodycze zostaną przekazane do domów dziecka – akcja Miedziany Mikołaj.

Dodaj komentarz