LUBIN. Zagłębie gromi

2l

Piłkarze rezerw Zagłębia Lubin odnieśli bardzo ważne zwycięstwo. Podopieczni Jarosława Hipnera pokonali na własnym parkiecie Start Konin bardzo pewnie 31:20 (13:10). Dzięki wygranej miedziowi oddalili się od strefy spadkowej.

Mecz zaczął się od wyniku 0:1, później było 2:3 ale w 12. minucie lubinianie prowadzili już 7:4. Niestety miedziowi grali falami i nieskuteczni i siedem minut później był remis 8:8. Pierwsza połowa zakończyła się 13:10 dla gospodarzy.

W drugiej podopieczni Jarosława Hinpera zaczęli systematycznie powiększać swoją przewagę, która z biegiem czasu była coraz większa. W 49 minucie było już 24:15 dla miedziowych – Do końca graliśmy już spokojnie ale szybko według ustaleń. Goście przyjechali tylko w 7 osób i nie mieli nikogo na zmianę dlatego założenie było takie, że musimy dużo biegać. Chciałbym pochwalić chłopaków za dobrą grę zwłaszcza w drugiej połowie, a przede wszystkim za bieganie do przodu, bo były momenty że do ataku szybkiego biegło pięciu zawodników – mówi Jarosław Hipner, szkoleniowiec Zagłębia II Lubin.

MKS Zagłębie II Lubin – Start Konin 31:20 (13:10)

Zagłębie II: Wosek Krystian, Gil Konrad – Nowakowski Sebastian – 4, Bakalarz Adrian, Łebek Dawid – 2, Górniak Sebastian – 10, Kiljański Szymon – 2, Dziwiński Patryk – 3, Drejws Artur – 2, Lipiński Damian – 3, Kulesza Jacek, Kosmala Mateusz, Szczotka Kamil, Wach Kordian – 2, Haładus Marcin – 3.

Dodaj komentarz