LUBIN. Wygrana rezerw

Handball_the_ballZawodniczki rezerw Zagłębia Lubin zmierzyły się na własnym parkiecie z Victorią Świebodzice. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną miedziowych 34:25 (18:10).

Gospodynie już w 13 minucie spotkania prowadziły różnicą 5 bramek. Wynik do przerwy to 18:10 dla Zagłębia II. Wysoka przewaga byłą wynikiem dobrej gry obronnej i skutecznie wyprowadzanymi atakami szybkimi naszego zespołu .Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 34:25 .

Drużynę reprezentowały zawodniczki, będące uczennicami I i II klasy Liceum nr 5 w Zespole Szkół Sportowych w Lubinie oraz trzy zawodniczki pierwszej drużyny Zagłębia (Julia Walczak, Agnieszka Robótka, Karolina Brenkus).

Najskuteczniejsza zawodniczka na parkiecie była Gabriela Stanisławczyk , która zdobyła 9 bramek , skutecznymi interwencjami w bramce popisała się bramkarka Weronika Sekuła.

MKS Zagłębie II Lubin – MKS Victoria Świebodzice 34:25 (18:10)

Zagłębie: Stanisławczyk Gabriela 9, Robótka Agnieszka 4, Walczak Julia 4, Łuczkowska Amanda, Biernat Aleksandra , Kanicka Karolina, Łazarenko Izabela 3. Fesdorf Natalia 2, Brenkus Karolina, Kłos Klaudia, Sarno Magdalena 1.