LUBIN. Wszyscy czekają na halę

Zaglebie_reczna

Mecz z MKS-em Selgros Lublin był kolejnym spotkaniem w tym roku, które z wysokości trybun oglądał komplet widzów. To pokazuje, że zainteresowanie piłką ręczną w naszym mieście jest bardzo duże.

Kolejno na meczach z Vistalem Gdynia, Vive Kielce i MKS-em Lublin przyszkolna hala SP 14 pękała w szwach, a kibice zaczęli gromadzić się na trybunach już na półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W Lubinie kibiców piłki ręcznej jest bardzo wielu, jednak nie każdy decyduje się oglądać mecze miedziowych na żywo – Komfort oglądania meczów w naszej hali pozostawia wiele do życzenia, szczególnie na górnych trybunach niewiele widać – mówi Joanna Obrusiewicz.

Na szczęście już od nowego sezonu piłkarki i piłkarze ręczni Zagłębia Lubin swoje mecze rozgrywać będą na hali z prawdziwego zdarzenia. Nowy obiekt będzie mógł pomieścić blisko 4000 fanów – Podchodzą do mnie ludzie na ulicy i zapewniają, że będą chodzić na mecze, gdy zaczniemy grać na nowym obiekcie, bo wtedy nie będą martwić się o miejsca – dodaje rozgrywająca KGHM Metraco Zagłębia Lubin.

Dodaj komentarz