LUBIN. Rywalizowali pod siatką

atosiatka

Cztery amatorskie i trzy zawodowe drużyny wzięły udział w Turnieju Piłki Siatkowej organizowanym w ramach „Sportowych Ferii 2014”. Organizatorem akcji jest Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

 

W hali sportowej przy ul. KEN zagrali zawodnicy z Lubina i spoza naszego miasta. Wśród drużyn amatorskich najlepszą okazała się reprezentacja „Młode Wilce”, natomiast zwycięzcami rozgrywek zawodowców zostali chłopcy z KS CUPRUM LUBIN.

Rozgrywki rozpoczęły się o 10.00 i trwały ponad 4 godziny. Wzięło w nich udział ostatecznie 7 drużyn z Lubina, Gubina i Jawora. W śród drużyn amatorskich zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna „Młode Wilce”, która wygrała wszystkie spotkania i zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Srebro wywalczyli zawodnicy „Koziołków” z kolei na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna „Złotopolscy”. Miejsce IV przypadło żeńskiej ekipie GM nr 5.
Numerem jeden wśród drużyn zawodowych zostało KS CUPRUM LUBIN, miejsce drugie zajęli MLKS VOLLEY GUBIN, na miejscu trzecim uplasowali się zawodnicy z JKS SPARTAKUS JAWOR.

Wszystkie zespoły otrzymały słodycze, a najlepsze drużyny również nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego oraz biletów na basen i wejściówek do kina.

 

 

Dodaj komentarz