LUBIN. Przegrana Zagłębia

2l

W ramach meczu drugiej ligi rezerwy Zagłębia Lubin podejmowały OSiR Komprachcice. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 25:22 (13:12).

Zawodnicy z Komprachcic na pierwsze prowadzenie wyszli w 18. minucie. Wcześniej to lubinianie mieli nieznaczną przewagę nad rywalami. Pierwsza połowa była bardzo zacięta i wyrównana i zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem ekipy przyjezdnej.

Na początku drugiej części spotkania gospodarze rzucili bramkę na 13:13. Niestety kolejnych pięć trafień było autorstwa gości i na tablicy wyników zrobiło się 13:18. Podopieczni Jarosława Hipnera rzucili się do odrabiania strat i w 45. minucie przegrywali tylko jedną bramką. Niestety przyjezdni znów odskoczyli, a ofensywne akcje miedziowych były nieskuteczne, co ułatwiło zespołowi z Komprachcic walkę o końcowy triumf.

W dzisiejszym meczu wcale nie byliśmy gorsi od rywali. Niestety nasza słaba skuteczność w ataku sprawiła, że to goście cieszą się z wygranej. W obronie zagraliśmy dobre zawody, ale w ataku było już gorzej – powiedział po meczu Jarosław Hipner, szkoleniowiec Zagłębia II Lubin.

MKS Zagłębie Lubin – OSiR Komprachcice 22:25 (12:13).

Zagłębie II: Wosek, Gil, Wiącek – Borowczyk, Nowakowski 6, Łebek 1, Górniak 7, Kiljański, Dziwiński 3, Drejws, Łuka 1, Kulesza 3, Mateusz Kosmala 1, Michał Kosmala, Wach.