Opublikowany: wt, Sty 3rd, 2017

LUBIN. Młodzicy Cuprum Lubin w półfinałowym starciu

dsc07056ap6-728x410W najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Sportowych, dojdzie do półfinałowego starcia w rozgrywkach Ligi Młodzików. Siatkarze Daniela Dłużniakiewicza podejmą ekipy z Oławy i Wałbrzycha.

Będzie to drugi półfinałowy turniej Ligi Młodzików. W pierwszym, który miał miejsce w Oławie, lubinianie ograli gospodarzy 2:0 i TS Victorię II PWSZ Wałbrzych 2:1. Liderzy Grupy “F” liczą na powtórzenie wyniku na własnym obiekcie. – Serdecznie zapraszamy i liczymy na wasze wsparcie z trybun. Skupieni i skoncentrowani na zadaniu chcemy je wykonać – podkreśla Daniel Dłużniakiewicz, szkoleniowiec Młodzików Cuprum Lubin.

Należy wspomnieć, że dzień wcześniej tj. 7 stycznia, starsi koledzy z Ligi Kadetów rozegrają wyjazdowy mecz z KS Bielawianką Bester. Podopieczni Kamila Jaza po 9 spotkaniach zajmują piątą lokatę na 8 ekip.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..