Opublikowany: pon, Lis 21st, 2016

LUBIN. KKSW Lubin z medalami

8W Ciechanowie odbył się jubileuszowy X Międzynarodowy Puchar Mazowsza w Taekwon-do. Do rywalizacji przystąpiło 273 zawodników z Rosji, Szwecji, Białorusi, Łotwy i Polski. Reprezentacja Klubu Taekwon-do działającego w  Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie wróciła do domu z dwoma złotymi medalami.

Patryk Łukasiewicz zdobył złoto w walkach juniorów w kategorii do 68 kg. Jego klubowy kolega Michał Łuszczewski był najlepszy w wadze do 85 kg seniorów. W rywalizacji weteranów ( powyżej 35 lat), Piotr Anacki po wygranym pojedynku w wadze powyżej 85 kg, musiał wycofać się z rywalizacji z powodu kontuzji. Kolejny sprawdzian dla zawodników klubu, to Mistrzostwa Lubina, które odbędą się 14 grudnia. W tych zawodach wystartują najmłodsi lubińscy adepci koreańskiej sztuki walki, włącznie z tymi, którzy rozpoczęli treningi we wrześniu bieżącego roku.

Fot. Klub Koreańskiej Sztuki Walki Lubin

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..