LUBIN. Karkut: Wciąż mamy rezerwy

karkut

Po wyrównanym spotkaniu, a szczególnie pierwszej połowie KGHM Metraco Zagłębie Lubin pokonało Start Elbląg 30:26 (13:13).

Przez większość spotkania trwała wyrównana walka. W drugiej połowie lubinianki wypracowały sobie wyraźniejszą przewagę – Spodziewaliśmy się trudnego spotkania, bo zespół z Elbląga ma wiele klasowych zawodniczek. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zdawałyśmy sobie sprawę, że kto pierwszy przekroczy granicę trzech bramek przewagi będzie miał łatwiej i tak też było – mówiła na pomeczowej konferencji prasowej Bożena Karkut. – Wygrałyśmy mecz, ale wciąż mamy rezerwy. Na pewno nie było to dobre spotkanie w wykonaniu naszych bramkarek oraz rozgrywających pod kątem rzutów z drugiej linii – dodała.