LUBIN. Ferie z RCS-em

rcs_logo

Futsal, łyżwiarstwo, czy kręgle. To tylko kilka dyscyplin jakie będą miały do wyboru dzieci i młodzież podczas ferii zimowych z Regionalnym Centrum Sportowym. Jak co roku młodzi mieszkańcy naszego regionu będą mogli bardzo aktywnie spędzić dwa tygodnie przerwy od szkoły.

Już jutro RCS oficjalnie dokona otwarcia Sportowych Ferii Zimowych. Pierwszą imprezą jaka czeka sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu, jazda na łyżwach pod hasłem „Lodowisko w rytmie disco”. Organizator zapewnia dobra zabawę, a także słodkie nagrody dla mistrzów „lodowego parkietu”. – Będzie to dwugodzinna impreza, pełna zabawy i jazdy na łyżwach. Inaugurujemy nią sportowe ferie – komentuje Romuald Kujawa, RCS Lubin. Dyskoteka na lodzie rozpocznie się o godzinie 17.30 i potrwa do 19.30. Impreza jest bezpłatna. Każdy uczestnik ponosi jedynie koszt wypożyczenia łyżew (5zł).

Następnymi atrakcjami przewidzianymi dla mieszkańców naszego regionu będą turnieje halowej piłki nożnej na sali gimnastycznej przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. W poniedziałek do rywalizacji przystąpią zawodnicy z rocznika 1998-1999. Start o godzinie 11.00. Kolejną imprezą jest rywalizacja na pływalni krytej „Ustronie”, które odbędą się 18 lutego o godzinie 10.00.

Jedynymi zawodami, które nie dojdą do skutku, są „Zmagania na górce”. – Niestety patrząc na pogodę, to nie sprzyja ona tej imprezie. Chcieliśmy zrobić między innymi saneczkowy tor przeszkód, ale nie ma śniegu, więc raczej nie nastawiamy się na tą rywalizację – przyznał Romuald Kujawa.

Dodaj komentarz