LUBIN. 900 meczów w Playarena Lubin.pl!

granie lubinMijający weekend okazał się być jubileuszowym dla rozgrywek Playarena Lubin.pl, ponieważ zawodnicy uczestniczących w ligowych zmaganiach w sezonie 2013/2014 rozegrali właśnie mecz numer dziewięćset! Taki wynik sprawia, że rekord z poprzedniego sezonu został już jakiś czas temu pobity.

Bezpłatne rozgrywki piłki nożnej sześcioosobowej pod egidą Playarena w Lubinie zostały założone pod koniec 2009 roku. W pierwszym premierowym sezonie mieszkańcy naszego miasta rozegrali łącznie 86 meczów. Z każdym kolejnym rokiem ta liczba zdecydowanie rosła i wynosiła kolejno 456, 683 i aż 843 w sezonie 2012/2013.

– Wiele osób mówiło nam, że zeszłosezonowy wynik to już szczyt tego co będziemy w stanie zbudować w Lubinie. Rzeczywistość okazał się całkiem inna, ponieważ już na trzy miesiące przed zakończeniem sezonu 2013/2014 poprawiliśmy tą liczbę i jesteśmy na bardzo dobrej drodze do przebicia po raz pierwszy w historii magicznej granicy tysiąca spotkań – mówi Adam Michalik, założyciel rozgrywek w Lubinie.

Jak dotąd w ponad czteroletniej historii rozgrywek Playarena Lubin.pl w naszym mieście rozegrano już 2 958 spotkań, w których padło 26 201 bramek. Wszystko wskazuje na to, że inicjatywa, która z każdym kolejnym dniem wyciąga kolejne osoby z domów by aktywnie spędzały wolny czas w najbliższym czasie zarazi sobą już całe miasto.

Dodaj komentarz