Liczą na przełamanie

Przed nami 21. seria PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. W Lubinie Zagłębie podejmować będzie Sandra-Spa Pogoń Szczecin. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 18:00.

Pogoń wygrała dwa ostatnie mecze i to z solidnymi, silnymi zespołami. Szczecinianie najpierw wygrali w Kwidzynie, a następnie pokonali u siebie Gwardię Opole. W ostatnich czterech spotkaniach Portowcy trzykrotnie schodzili z parkietu z trzema punktami. To sprawiło, że Pogoń awansowała na ósme miejsce w tabeli, wyprzedzając między innymi Zagłębie.

Zgoła inaczej wygląda ostatnio sytuacja Miedziowych. Lubinianie po bardzo danym starcie drugiej rundy zaliczyli serię porażek, która trwa już… sześć meczów. Zagłębie jeszcze niedawno było bardzo blisko piątego miejsca, jednak ostatnie wyniki sprawiły, że podopiecznych Jarosława Hipnera i Igora Czebrowa wyprzedził derbowy rywal z Głogowa i właśnie Pogoń Szczecin.

Mecze Zagłębia z Pogonią zazwyczaj są bardzo zacięte i emocjonujące, a ich zwycięzcami są głównie gospodarze spotkania. Co prawda ostatni mecz w Szczecinie wygrało Zagłębie, ale wcześniej taka sytuacja miała miejsce blisko pięć lat temu, kiedy to Pogoń zdobyła parkiet w Lubinie.

Transmisja: https://emocje.tv/live/732/mks-zaglebie-lubin-sandra-spa-pogon-szczecin

Dodaj komentarz

*

code