LGPK z certyfikatem “Fair Play”

Już po raz jedenasty Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej odebrało wyróżnienie dla przedsiębiorstw, które kierują się uczciwością, rzetelnością i zasadami etyki w biznesie. Przedstawiciele spółki odebrali certyfikat podczas warszawskiego EXPO XXI.

Wyróżnienia w ramach ogólnopolskiego programu wręczane są od 20 lat. Podstawą oceny są wszystkie aspekty działalności firmy, a także sposób i styl jej prowadzenia. To nagroda dla przedsiębiorstw, które wykazują uczciwość i kierują się zasadami etyki w biznesie. Certyfikat Jakości Biznesu “Przedsiębiorstwo Fair Play”, tym razem za rok 2017, trafił do LPGK już po raz jedenasty.

– To potwierdzenie, że spółka wykonuje codzienną pracę opartą przede wszystkim na szacunku do pracowników, partnerów biznesowych i organów prawa oraz zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności lokalnej – komentuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy. – Podczas uroczystej gali spółkę reprezentowała Monika Wigdorczyk, kierownik biura zarządu – kończy urzędnik.

Dodaj komentarz

*

code