Opublikowany: pon, Lis 27th, 2017

LGPK z certyfikatem “Fair Play”

Już po raz jedenasty Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej odebrało wyróżnienie dla przedsiębiorstw, które kierują się uczciwością, rzetelnością i zasadami etyki w biznesie. Przedstawiciele spółki odebrali certyfikat podczas warszawskiego EXPO XXI.

Wyróżnienia w ramach ogólnopolskiego programu wręczane są od 20 lat. Podstawą oceny są wszystkie aspekty działalności firmy, a także sposób i styl jej prowadzenia. To nagroda dla przedsiębiorstw, które wykazują uczciwość i kierują się zasadami etyki w biznesie. Certyfikat Jakości Biznesu “Przedsiębiorstwo Fair Play”, tym razem za rok 2017, trafił do LPGK już po raz jedenasty.

– To potwierdzenie, że spółka wykonuje codzienną pracę opartą przede wszystkim na szacunku do pracowników, partnerów biznesowych i organów prawa oraz zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności lokalnej – komentuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy. – Podczas uroczystej gali spółkę reprezentowała Monika Wigdorczyk, kierownik biura zarządu – kończy urzędnik.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..