Opublikowany: śr, Wrz 12th, 2018

Lekkoatleci na Mityngu Winobraniowym

W Zielonej Górze odbyły się, po raz pięćdziesiąty szósty, ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne pod nazwą „Mityng Winobraniowy”. W imprezie tej tradycyjnie udział wzięli zawodnicy „Sokoła” Lubin.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Julia Góreczna, która wynikiem 12,30 zwyciężyła w biegu na 80 metrów przez płotki. Znakomicie spisała się także Emilia Wawrowska, która wynikiem 5,14, zajęła II miejsce w skoku w dal, natomiast Szymon Data, który wynikiem 6,00 w skoku w dal, zajął trzecią lokatę. Ponadto, w swoich seriach biegu na 200 metrów zwyciężali: Kacper Kierski (25,08) oraz Adam Karim (26,19).

Już w czwartek 13 września w Warszawie zawodnicy „Sokoła”, uczniowie Zespołu Szkół Sportowych – Emilka Wawrowska oraz Jacek Trzciński, będą reprezentować Lubin w Ogólnopolskim Finale Programu „Lekkoatletyka dla każdego”.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..