Opublikowany: pon, Paź 7th, 2019

Legniczanie wyruszają na Bałkany

Zakończyło się zgrupowanie Reprezentacji Polski w Taekwon-do, w której uczestniczyła ósemka zawodników i zawodniczek z Legnickiego Klubu Taekwon-do. Przez tydzień na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS Spała kadrowicze szlifowali formę przed zbliżającymi się XXXIV Mistrzostwami Europy, które rozegrane zostaną w stolicy Bośni i Hercegowiny Sarajewie.

Od czwartku do niedzieli na matach w Hali Skenderija rywalizować będzie 680 zawodników i zawodniczek z 30 krajów. O medale i jak najwyższe lokaty dla Polski walczyć będzie najliczniejsza w historii reprezentacja LKT Legnica w składzie: Maciej Żuk, Magdalena Kisiel, Wioletta Hanisch, Kamila Kolanowska, Paweł Woźniak, Monika Kowalczyk, Wiktoria Miądzel, Maciej Blicharski,

Kadra Narodowa w stolicy Bośni zamelduje się we wtorkowe południe. W środę naszych sportowców czeka weryfikacja i kontrola wagi.

Po bardzo udanych dla Polski kwietniowych Mistrzostwach Świata w niemieckim Inzell nasza reprezentacja z całą pewnością włączy się walkę o jak najwyższą lokatę w klasyfikacji końcowej Euro 2019. Pół roku temu Polacy okazali się najlepszą ekipą ze starego kontynentu ustępując jedynie reprezentacji Argentyny.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..