Opublikowany: pon, Mar 2nd, 2020

W Legnicy mają lidera!

W meczu 15. kolejki grupy B pierwszej ligi Siódemka Miedź Legnica wygrała 30:28 z Anilaną Łódź, dzięki czemu awansowała na pierwsze miejsce w tabeli!

Legniczanie co prawda wygrali z niżej notowanym rywalem, ale w stylu dalekim od tego, do którego ostatnio przyzwyczaili kibiców. Po końcowej syrenie trener Paweł Wita miał mieszane uczucia. Z jednej strony cieszył się z punktów i awansu na fotel lidera, z drugiej miał do swoich podopiecznych pretensje o zlekceważenie przeciwnika.

Zwycięstwo z Anilaną okazało się podwójnie cenne. Bo nie dość, że przyszło w bólach to dało Siódemce fotel lidera tabeli. Swoje mecze w sobotę przegrały bowiem Stal Gorzów Wlkp. (z Olimpem Grodków) i Grunwald Poznań (z Ostrovią Ostrów Wlkp.). A już za tydzień Siódemka jedzie do … Gorzowa Wielkopolskiego.

Siódemka Miedź Legnica – Politechnika Anilana Łódź 30:28 (12:12)

Siódemka: Stachurski, Dekarz – Płaczek 2, Kowalik 1, Jaśkowski 3, Skrabania 7, Piwko 2, Drozdalski, Wychowaniec 1, Styrcz 7, Mosiołek 1, Paterek 6. Kary: 6 min.

Anilana: Chmurski – Winiarski 3, Krajewski 1, Pałasiak, Stolarski 5, Kucharski 1, Katusza, T. Wawrzyniak 3, Dębowski, Strzebiecki, Matyjasik 2, Pawlak 7, D. Wawrzyniak 6. Kary: 6 min.

Fot. Siódemka

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..