LEGNICA/GŁOGÓW. Miedź lepsza od Chrobrego

Handball_the_ballSiódemka Miedź Legnica wygrała 35:21 z Chrobrym Głogów na inaugurację rozgrywek dolnośląskiej ligi juniorów. Dominacja zespołu trenera Pawła Wity była bezdyskusyjna.

Środowy mecz w hali przy Lotniczej wyrównany był przez niespełna kwadrans. Chrobry prowadził tylko raz, 1:0 w 4 min. Ostatni remis w derbowym spotkaniu mieliśmy w 8 min. kiedy to na tablicy widniał wynik 4:4. Później legniczanie wrzucili drugi bieg i szybko odskoczyli na 8:5.

Dobrze spisywali się nasi bramkarze, a skutecznością popisywali się Michał Górniak i debiutujący w barwach Siódemki Kamil Mosiołek. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w zasadzie już przed przerwą, na którą gospodarze schodzili z zapasem dziewięciu bramek.

W drugiej połowie zespół trenera Pawła Wity kontrolował mecz i ostatecznie wysoko pokonał głogowian 35:21. Nasza drużyna tym samym potwierdziła, że jest jednym z faworytów do mistrzowskiego tytułu.

Siódemka Miedź Legnica – Chrobry Głogów 35:21 (16:7)
Siódemka:
Stachurski, Teterycz – Kehle 1, Galik 4, Kasowski 1, Cegłowski 5, Mosiołek 4, Duda 2, Górniak 5, Antosik 3, Furman 1, Marcinkiewicz 3, Dobrasiak 2, Skiba 4. ZDJĘCIA Z MECZU W DZIALE „GALERIE” !!!

TABELA LIGI JUNIORÓW: dzpr.eu/wp-content/uploads/2013/10/d_jm_14_15.pdf

źródło: siodemka.legnica.pl