LEGNICA. Pierwsza część sezonu LKT

lkt2Piątka zawodników Legnickiego Klubu Taekwon-do wróciła ze zgrupowania Reprezentacji Polski.

Od 16 stycznia w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, przebywało 67 juniorów i seniorów, którzy pod nadzorem pięcioosobowego sztabu trenerskiego rozpoczęli pierwszy etap przygotowań do udziału w Mistrzostwach Świata Taekwon-do, które odbędą się pod koniec maja w włoskim Jesolo.

W obozie kadry udział wzięli Marcin Blicharski, Magdalena Kisiel, Wioletta Miśkiewicz, Maciek Żuk i Maciek Blicharski z LKT Legnica.

Teraz przed legnickimi zawodnikami pierwsza część sezonów i szereg sprawdzianów zarówno w turniejach krajowych jak i międzynarodowych. Pierwszym startem dla legniczan będzie marcowy Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Ciechanowie. Następnie turnieje makroregionalne. Kwiecień to Grand Prix Polski w Pruszczu Gdańskim oraz sprawdzian w Międzynarodowych Mistrzostwach Włoch (Terracina 26.04.2015 r.). Początek maja to najpierw krótka konsultacja kadry narodowej w Spale, następnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie i wreszcie bezpośrednie zgrupowanie przed XVIII Mistrzostwami Świata Włochy 2015.

Dodaj komentarz