LEGNICA. Miedź blisko baraży

miedz

Piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica rozprawili się z SPR-em Tarnów. Podopieczni Piotra Będzikowskiego rozbili rywali różnicą aż 14. bramek.

Goście prowadzili tylko raz – na początku spotkania 1:0. Kolejne cztery bramki zdobyli legniczanie i na tablicy wyników było 4:1. Z biegiem czasu przewaga podopiecznych Piotra Będzikowskiego powiększała się do przerwy legniczanie wygrywali różnicą ośmiu bramek, a w drugiej połowie powiększyli jeszcze swój dorobek. Miedzianka wygrała różnicą czternastu trafień i umocniła się na trzecim miejscu w tabeli. Do drugiego miejsca, gwarantującego udział w barażach o Superligę legniczanie tracą już tylko dwa punkty.

– SPR w ostatnich meczach prezentował się dobrze dlatego spodziewaliśmy się większego oporu z ich strony. Tymczasem wygraliśmy dość łatwo – podsumował szkoleniowiec Miedzi.

Siódemka Miedź Legnica – SPR Tarnów 39:25 (20:12)

Siódemka: Buchcic, Mazur. Wyszogrodzki – Szuszkiewicz 2, W. Czuwara 5, Orzłowski, Piwko 4, Wita 1, Kozłowski 9, Wojkowski 1, Beńko 2, Adamski 6, Antosik 2, Siekaniec 1, J. Czuwara 6.

SPR: Szostak, Barnaś, Nowak – Dutka 1, Szatko 4, Basiak 6, Grzesik 1, Kowalik 2, wajda 5, Jękot, Satriyo 1, Kubisztal 5.