Opublikowany: wt, Maj 28th, 2019

Krowicki: Zapraszam wszystkich na halę

Już 6 czerwca w hali RCS w Lubinie arcyważny mecz rozegra reprezentacja Polski piłkarek ręcznych. W rewanżowym spotkaniu „Biało-czerwone” zmierzą się z Serbią. Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami odbędzie się 31 maja w Zrenjanin.

Polki w Lubinie zagrają po raz trzeci – Wyborem gospodarza i hali pokazaliśmy jak bardzo szanujemy publiczność tego miasta. Lubińscy kibice pokazali się ze znakomitej strony podczas niedawnego meczu finału Pucharu Lubina w Gnieźnie, czy podczas eliminacyjnych meczów kadry, gdzie stworzyli fantastyczną atmosferę – mówi Leszek Krowicki, selekcjoner reprezentacji Polski.

„Biało-czerwone” liczą również na doping podczas meczu 6 czerwca – Serdecznie zapraszam wszystkich na halę, proszę o doping, proszę o wsparcie, bo będzie ono nam niewątpliwie bardzo potrzebne. Będziemy chcieli okazać się lepsi w tym dwumeczu i dzięki temu wywalczyć awans od mistrzostw świata – dodaje trener kadry.

Lubińscy kibice w akcji będą mogli zobaczyć jedną z miejscowych zawodniczek. Powołanie do kadry na dwumecz z Serbią otrzymała rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin, Małgorzata Buklarewicz – Gosia Buklarewicz będzie odgrywała w reprezentacji rolę nieco inną niż w klubie. Cieszę się, że jest w dobrej dyspozycji i liczę na to, że potwierdzi przede wszystkim swoje umiejętności jeśli chodzi o grę w defensywie – mówi Leszek Krowicki.

Bilety można również nabyć poprzez sprzedaż internetową na eventim.pl.

Bilety dla grup zorganizowanych (min. 10 osób) w cenie 15 zł od osoby można zamawiać pod adresem: b2b@eventim.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..