Krecik Cup po raz piąty

Przed nami piąta edycja turnieju piłki ręcznej dla najmłodszych – Krecik Cup. Zespoły z naszego regionu spotkają się w czwartek 28 kwietnia  w hali Regionalnego Centrum Sportowego.

Turniej Krecik Cup odbywa się w ramach akcji „Ręczna z Klasą”, organizowanej jest przez MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe. Akcja jest promocją piłki ręcznej i zdrowego tryby życia wśród najmłodszych.

Pomysłodawcą turnieju jest była bramkarka Zagłębia Lubin, obecnie trener bramkarek w drużynie Zagłębia Lubin, Natasza Tsvirko – Cieszę się, że możemy zorganizować kolejny, piąty już turniej, tym bardziej, że z roku na rok zgłasza się do nas coraz więcej drużyn. Chcemy przede wszystkim promować naszą dyscyplinę wśród najmłodszych, dla których dużą frajdą jest też możliwość gry w pięknej hali RCS, w której swoje mecze rozgrywają seniorskie drużyny Zagłębia – mówi Natasza Tsvirko.

W turnieju wezmą udział zespoły piłki ręcznej z naszego regionu, które rywalizować będą w kategoriach dziewcząt i chłopców. Nie zabraknie przedstawicieli klubów i szkół z Lubina, Świebodzic, Legnicy czy Kątów Wrocławskich.

Dodaj komentarz

*

code