Konfeks z Górnikiem na remis

W środę Górnik Lubin występujący w legnickiej klasie okręgowej rozegrał pierwsze spotkanie kontrolne przed rundą rewanżową. Mecz odbył się w Legnicy na boisku sztucznym przy ul. Grabskiego, a rywalem Górników był czwartoligowy Konfeks Legnica. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Od początku spotkania Górnik narzucał swój styl gry, a bramkarz Konfeksu nie mógł powiedzieć, że się nudzi między słupkami. W 15 minucie meczu po kolejnej akcji pod bramką Konfeksu Damian Dziadowicz nie dał szans obrony bramkarzowi i wyprowadził Górnika na prowadzenie. Do przerwy wynik nie ulega zmianie.

Po przerwie Konfeks odważniej zaatakował, lecz jego akcje kończyły się na formacji obronnej lubinian. W 60 minucie po niecelnym podaniu w środku pola, legniczanie przejęli piłkę i zdobyli bramkę na 1:1 Do zakończenia spotkania wynik nie uległ zmianie, choć obie ekipy miały jeszcze wiele okazji do strzelenia bramki.

Następne spotkanie kontrolne Górnik rozegra w niedzielę o godzinie 11.00 na obiektach Akademii Zagłębia Lubin, a rywalem będzie czwartoligowa Odra Ścinawa.

Konfeks Legnica – Górnik Lubin 1:1 (0:1)

Górnik: Koziarz- Gracz, Kielar, Błąd, Kusztal, Ignatowicz, Mirkowski, Cichy,Dziadowicz, Chmurowski, Kołcz, Kucy, Zięba, Kucharuk, zawodnik testowany, zawodnik testowany.