Opublikowany: czw, Maj 16th, 2019

Kolejna odsłona walki Miedziowych

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rozegrają dziś kolejny mecz w rundzie spadkowej PGNiG Superligi Mężczyzn. Miedziowych czeka starcie na ciężkim terenie w Kaliszu. Początek meczu o godzinie 20:15, transmisja w nSport+.

Do rywalizacji o ligowe punkty zespoły wracają po tygodniu. W dużo lepszych nastrojach są kaliszanie, którzy w rundzie spadkowej przegrali tylko jeden mecz, przewodzą stawce i już wcześniej zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. MKS przegrał tylko jeden mecz – w Szczecinie z Pogonią.

Inaczej sytuacja wygląda jeśli chodzi o Zagłębie. Lubinianie grają falami i po trzech kolejnych porażkach zanotowali trzy zwycięstwa z rzędu, dzięki czemu znacznie poprawili swoją pozycję. Niestety ostatnia przegrana na własnym parkiecie z Wybrzeżem Gdańsk skomplikowała sytuację Miedziowych, którzy wciąż potrzebują punktów.

Czy zdobędą je dziś? Dwa ostatnie mecze wygrał MKS Kalisz, ale miało to miejsce w Lubinie. W hali w Kaliszu ostatnim razem triumfowało Zagłębie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..