Opublikowany: śr, Kwi 12th, 2017

Kolejna odsłona „Świętej Wojny”

 

zlPrzed nami kolejna odsłona „Świętej Wojny” pomiędzy ekipami z Lubina i Lublina. O godzinie 18:00 w hali Globus piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin zmierzą się MKS-em Selgros Lublin.

Będzie to kolejne spotkanie w ramach rundy finałowej PGNiG Superligi Kobiet, kolejne ale na pewno wyjątkowe. Ekipy z Lubina i Lublina od lat rywalizują ze sobą w walce o najwyższe trofea, a spotkania obu zespołów dodatkowo elektryzują kibiców piłki ręcznej.

Aby przekonać się o wadze spotkania wystarczy spojrzeć na tabelę najwyższej klasy rozgrywkowej. Zarówno MKS Selgros Lublin, jak i Metraco Zagłębie Lubin walczą o mistrzowski tytuł i muszą gonić lidera z Gdyni. Miedziowe mają do Vistalu trzy punkty straty, lublinianki o jedno „oczko” więcej.

W pierwszych dwóch kolejkach rundy finałowej obie ekipy zainkasowały po dwa punkty po zwycięstwach z AZS Energą Koszalin. Porażkę miedziowe zanotowały w Elblągu ze Startem, zespół z Lubelszczyzny przegrał z kolei w Szczecinie z Pogonią.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..